Nilay aydemir %282%29

Nilay Aydemir

Kurucu Ortak

Publins’ten önce kariyerinde Hilton, Nederlander, ING gibi firmalarda Dijital Pazarlama ve Satış konularında çalışmıştır. 2015 yılında İTÜ İşletme ve Teknoloji Yüksek Lisans, 2011 yılında da Boğaziçi Üniversitesi’nden Lisans derecesini alarak bir dönem San Diego State University’de İşletme bölümünde eğitim hayatına devam etmiştir.

Kemal kozak%c3%a7%c4%b1

Kemal Kozakçı

Kurucu Ortak

Publins'ten önce kariyerinde EY, Vodafone, Sony, Turkcell gibi firmalarda Pazarlama ve Müşteri Deneyiminin İyileştirilmesi konularında çeşitli roller üstlenmiştir. 2014 yılında Galatasaray Üniversitesi’nden MBA derecesini, 2009 yılında da Boğaziçi Üniversitesi MIS bölümünden Lisans derecesini almıştır.

Dsc 0661

Hamit Yay

Yazılım Geliştirme Uzmanı

PAÜ Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisidir. Ruby, Python, Rails ile uygulama geliştirmektedir. 2008’de Selçuk Üniversitesi Bozkır MYO Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. 2012’de İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanmış ve 2015’de PAÜ'ye yatay geçiş yapmıştır.

Ender ercedo%c4%9fan

Ender Ercedoğan

Grafik Tasarım Uzmanı

Publins'ten önce freelance olarak görsel tasarım üzerinde çalışmıştır. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden lisans derecesini alarak mezun olmuştur. İllüstrasyon, görsel iletişim tasarımı başlıca yetkin olduğu konular arasında yer almaktadır. Aynı zamanda motion graphic konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

G%c3%bcl%c5%9fah onaran

Gülşah Onaran

Yazılım Geliştirme Uzmanı

2017 yılında Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Öğrenciliği süresince Turcell, Samsung gibi firmaların start-up projelerinde görev almıştır. Bereket Enerji, ADM Elektrik, Levent Ofis gibi firmalarda staj deneyimi yaşamıştır. Ruby, Ruby on Rails, HTML5, CSS3, JavaScript ile uygulama geliştirmektedir.